На які характеристики дивитись, вибираючи ксенонові комплекти?

У сучасному світі використання газорозрядної оптики для автомобіля свідчить про престижність транспортного засобу, а також про відмінний смак самого власника. Саме тому більшість автомобілістів приймають рішення встановити на власні машині комплекти ксенону, які в свою чергу мають велику кількість переваг. Саме тому перед здійсненням покупки доволі важливо розібратися із усією існуючою інформацією з цього приводу.

Авто, ксенон, комплект ксенону h7 для автомобіля


Перш за все слід запам’ятати, що дешеві ксенонові лампочки ніколи не видадуть бажаного результату. Тому треба віддавати перевагу лише перевірений та надійним брендам, під яким випускається ксенонове обладнанням. Тільки у цьому випадку ви можете розраховувати на надійну та довговічну роботу оптики на протязі довгого часу.
Перш ніж говорити про правила вибору ксенонових комплектів, хочеться спочатку розібратися із їх основними перевагами.
Як би там не було, такі газорозрядні приладі мають доволі високу інтенсивність. Саму тому автомобіліст отримає якісне підсвічування дороги. Пучок світла направляється безпосередньо у необхідному направлені, за рахунок чого з’являється можливість розгледіти усі інородці предмети на шляху. Крім цього при пересуванні у непогоду ксенонові лампи набагато краще справляються із поставленими задачами, на відміну від інших оптичних приладів. До того ж вони не створюють світлові стіни.
Обираючи комплект ксенону для власного транспортного засобу, необхідно у першу чергу розібратися із монтажним цоколем, під котрим мається на увазі металева частина на лапочці. Наприклад, комплект ксенону h7 для автомобіля вважається найбільш популярним варіантом серед багатьох автомобілістів. А все тому, що забезпечує яскраве та біле світло, за допомогою якого підсвічується дорога та узбіччя.

Авто, ксенон, комплект ксенону h7 для автомобіля


Також доволі важливо розібратися зі стандартною напругою машини. Якщо казати про 12в, тоді у цьому випадку необхідно підбирати підходящі комплекти. А ось для 24в використовуються декілька інші прилади.
Ще одним важливим показником вважається колірна температура. Вона знаходиться у межі від 4300 до 6000К. При цьому слід враховувати, що лампочки із мінімальною температурою більш підходять для противотуманних фар, бо випромінюють жовте світло. А ось зо стосується модернізації головних ліхтарів, тут без усіляких сумнівів можна використовувати комплекти ксенону із показником 5000 та 6000К. Вони будуть випромінювати яскраве біле світло, яке якісно підсвітить дорогу у будь-яких умовах.
Для того щоб придбати необхідні комплекти ксенону для машини, достатньо відвідати спеціалізований ресурс.

Наверх