Чи важко підібрати і замінити блок розпалу для ксенонової лампочки встановленої у фарі автомобіля

Ксенонові лампи користуються особливою популярністю у сучасному світі. Вся справа в тому, що це дійсно якісні та надійні продукти, які не мають вольфрамової нитки, на відміну від традиційних ламп накалу. Але для того, щоб газорозрядна оптика повністю справлялася з усіма поставленими задачами, вона обов’язково повинна бути обладнана блоком розпалу. Це спеціальний елемент бортової системи транспортного засобу, який має встановлюватися одночасно з ксеноновими лампами.

Авто, ксенон


Насправді блоки розпалу можуть називатися по різному. Але незалежно від назви, вони мають окремі функції. По-перше, баласти перетворюють низку напругу у високу. По-друге, вони забезпечують нормальний запуск газорозрядної оптики при активації головного освітлення. По-третє, блоки розпалу підтримують роботу ламп. По-четверте, вони контролюють основні параметри пристроїв.
Основні характеристики
Блок розпалу лампи ксенону створений за допомогою декількох пристроїв, кожен із яких відповідає за окрему функцію. Це стосується трьох елементів, поєднаних в єдиний блок.
Баласти розрізняються між собою за декількома показниками.

  1. Вид току. Тут справа йде про постійний та змінний струм. Якщо казати про постійний струм, він в свою чергу запускає газорозрядні лампочки за допомогою високовольтних імпульсів, в яких енергія накопичуються за рахунок конденсатора або суперконденсатора. А ось змінний струм свідчить про запуск оптики за допомогою змінної напруги.
  2. Конструкційне виконання. Тут справа йде про роздільні та моноблоки. Кожен окремий варіант має певні характеристики.


На що звертати особливу увагу, обираючи блоки розпалу ксенону?
Перш за все необхідно розібратися із цоколем. Вся справа в тому, що самі баласти повинні повністю співпадати за всіма показниками самим газорозрядним лампам. Тому при виборі блоків, необхідно відштовхуватися від параметрів лампочки.
Також дуже важливо підібрати підходящу кольорову температуру, яка в свою чергу може знаходитися на різних відмітках. Крім цього доведеться розібратися із параметрами самого пристрою.

Авто, ксенон


Що значно облегшити собі життя, рекомендується із самого початку купувати вже готові ксенонові комплекти. Вони оснащуються декількома лампами ксенону, такою ж кількістю баластів та проводами для підключення.
Замінити блок розпалу ксенону, не так вже й важко. Для цього необхідно ознайомитися із інструкцією к приладам, де виробник вказав усю необхідну інформацію. Але якщо у вас виникли якісь сумніви, тоді найкращими виходом стане звернення до кваліфікованого фахівця у цій сфері.
Сподіваємось, наша стаття допомогла вам знайти відповіді на найбільш поширеніші питання.

Наверх