ЗИМОВІ РОБОТИ З МІНІ-МОТОТРАКТОРОМ

ЗИМОВІ РОБОТИ З МІНІ-МОТОТРАКТОРОМ

Зазвичай, міні мототрактор використовують в господарстві цілий рік. Протягом року рівень навантаження змінюється, але одне залишається незмінним, така машина однаково затребувана, як влітку, так і в зимовий період. Тільки взимку вона зазвичай використовується рідше.

Зимові роботи з міні-мототрактором

трактор

Купить минитрактор в Украине

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ трактора в ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Встановивши на мототрактор навісне обладнання, можна перетворити його в універсальне рішення для зимових завдань, яке може багато чого: від прибирання снігу і його транспортування до розбивання криги.

Як підготувати мінітрактор до сезону

Мінітрактор зазвичай використовується круглий рік, проте, взимку потреба в його використанні все ж знижується. У зв'язку з цим, двічі в рік виникає потреба готувати цю техніку до нових умов, для цього необхідно знати, як підготувати мінітрактор до сезону.

Як підготувати мінітрактор до зими

Взимку техніку вживають рідше або не вживають зовсім. У першому випадку необхідно замінити масло. Перед тим, як заливати його, потрібно прогріти. При здійснення робіт в зимовий період коштує набагато ретельніше проводити огляд техніки. Після роботи відстій потрібно злити з усіх баків.

Для того, що б підготувати трактор до зимівлі, варто подумати про місце його зберігання. Теоретично відкрита місцевість може служить для зберігання трактора, якщо прикрити техніку тентом, але при сильних перепадах температур або особливо суворих умовах краще поставити трактор в гараж. Зберігати потрібно лише справний трактор.

Склоочисники необхідно зняти з мінітрактора, приводні ремені послабить. Шини трактора важливо обробити спеціальними захисним складом.

ВИБІР МІНІ-МОТОТРАКТОРА ДЛЯ ЗИМИ

трактор

Для більшого комфорту, необхідно вибирати трактор, який має:

Великий кліренс по типу такого - дозволить прибирати великі кучугури за допомогою навісного обладнання;

Опалювальну кабіну - для зими найкраще купувати трактор з кабіною, яка опалюється;

Повний привід і блокування диференціала - це дозволить залишатися машині стійкою на снігу і льоду.

Крім цього, необхідно пам'ятати і про габарити мінітраткора. Він напевно буде проробляти маневри між деревами, будівлями і спорудами. Тому, постарайтеся знайти оптимальну за розміром машину, яка буде оснащена всім необхідним. Таких моделей на ринку дуже багато.

Наверх